FŐOLDAL
RÓLUNK ESEMÉNYEK KARRIER FELELŐSSÉG HÍREK
Senior Account Manager< Vissza az állásajánlatokhoz

Unod a jelenlegi pozíciódat? Szívesen utazol egzotikus országokba? Szívesen vennél részt egy izgalmas termék értékesítésében? A Docler cégcsoport budapesti szolgáltató központja account manageri csapatának bővítése céljából tapasztalt kollégát keres az alábbi pozícióba.

Feladatok és felelősség:

  • Partnerekkel történő kapcsolattartás, szóban és írásban egyaránt (email, telefon és személyes kommunikáció)
  • Ügyfél igények felmérése
  • Terv szerinti akvizíció, új ügyfélkapcsolatok kialakítása, ügyfélmegtartás
  • Különböző nemzetközi kiállításokon való részvétel
  • Statisztikák készítése
  • Monitoring és review feladatok ellátása

Amit ajánlunk:

  • Modern irodai környezet, korszerű munkaállomások, kiváló légkör
  • Stabil háttérrel rendelkező vállalat, hosszú távú lehetőségek
  • Versenyképes jövedelem
Elvárások:

  • Aktív, magas szintű angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Direkt és indirekt értékesítésben szerzett több éves szakmai tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Kiváló tárgyalási és értékesítési képesség
  • Magabiztos fellépés
  • Utazási hajlandóság
  • Agilis, lendületes személyiség
  • Eredmény orientált szemléletmód
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Előnyt jelent:

  • További idegen nyelvek ismerete

Akik a jelentkezésedet várják
Állásajánlat megosztása

Docler Holding Hungary

Jelentkezz "Senior Account Manager" állásunkra!

A fenti pozícióra az alábbi rövid űrlap kitöltésével, valamint önéletrajzod feltöltésével tudsz jelentkezni. Kérjük, hogy adataidat és elérhetőségeidet pontosan add meg, hogy minél gyorsabban felvehessük veled a kapcsolatot. A feltöltött dokumentumokat Microsoft Word (doc és docx) valamint PDF formátumban tudjuk fogadni. Jelentkezésedet köszönjük!

Személyes adatok

* Név:
* Telefonszám:
* Email cím:

Magyar nyelvű dokumentumok

* Önéletrajz:
Motivációs levél:
Ajánlólevél:
Referencia munka:
Portfólió:

Angol nyelvű dokumentumok

Portfólió:
Kérjük a *-gal jelölt mezőket feltétlenül töltsd ki!
Kattints az alábbi gombra ha végeztél:

Köszönjük!
Docler Holding HR Osztály
Telefon: +36-1-432-30-20 Email: hr@doclerholding.hu
Magyar