FŐOLDAL
RÓLUNK ESEMÉNYEK KARRIER FELELŐSSÉG HÍREK
Épület üzemeltetési karbantartó< Vissza az állásajánlatokhoz

Van már tapasztalatod minőségi épületek üzemeltetésében? Szívesen dolgoznál különféle épületek üzemeltetési csapatában? Jól érzed magad egy fiatalos és pörgős munkakörnyezetben? Cégcsoportunk épület üzemeltetési karbantartó munkatársat keres!

Feladatok és felelősség:

  • Cégcsoporthoz tartozó, különböző funkciójú ingatlanok (irodaház, szálloda, lakóingatlan) karbantartási munkáinak elvégzése;
  • Hibamegelőző, hibaelhárító és állagmegóvó munkálatok elvégzése;
  • Kisebb korszerűsítési munkálatok elvégzése, megszervezése, külsős munkavállalók munkavégzésének felügyelete;
  • Gépészeti, erős és gyenge áramú rendszerek felügyelete, gondoskodás azok hibamentes működéséről;
  • Anyagbeszerzés és szállítás, ezzel kapcsolatos hivatali ügyintézések.

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes jövedelem;
  • Kiváló munkakörnyezet;
  • Stabil vállalati háttér.
Elvárások:

  • Középfokú végzettség – szakiskolai vagy szakközépiskolai;
  • B kategóriás jogosítvány;
  • Legalább 3 éves tapasztalat irodaház és egyéb épületek karbantartásában;
  • Alapszintű gyakorlati tapasztalat gépészeti, villamossági, hálózati munkák elvégzésében;
  • Precíz, önálló és felelősségteljes munkavégzés.

Előnyt jelent:

  • Angol és francia nyelv társalgási szintű ismerete.

Akik a jelentkezésedet várják
Állásajánlat megosztása

Docler Services

Jelentkezz "Épület üzemeltetési karbantartó" állásunkra!

A fenti pozícióra az alábbi rövid űrlap kitöltésével, valamint önéletrajzod feltöltésével tudsz jelentkezni. Kérjük, hogy adataidat és elérhetőségeidet pontosan add meg, hogy minél gyorsabban felvehessük veled a kapcsolatot. A feltöltött dokumentumokat Microsoft Word (doc és docx) valamint PDF formátumban tudjuk fogadni. Jelentkezésedet köszönjük!

Személyes adatok

* Név:
* Telefonszám:
* Email cím:

Magyar nyelvű dokumentumok

* Önéletrajz:
Motivációs levél:
Ajánlólevél:
Referencia munka:
Portfólió:

Angol nyelvű dokumentumok

Önéletrajz:
Portfólió:
Kérjük a *-gal jelölt mezőket feltétlenül töltsd ki!
Kattints az alábbi gombra ha végeztél:

Köszönjük!
Docler Holding HR Osztály
Telefon: +36-1-432-30-20 Email: hr@doclerholding.hu
Magyar