FŐOLDAL
RÓLUNK ESEMÉNYEK KARRIER FELELŐSSÉG HÍREK

Van elhivatottságod a fejvadászat iránt? Elégedettséggel tölt el, ha kiemelkedő jelölteket toborozhatsz? Kihívást jelent számodra két fél közti közvetítés? A legjobb IT recruiterek válasza a fentiekre, igen. Csatlakozz a világ vezető webkamera szolgáltatójának budapesti központjához és legyél a magyar IT szakemberek piacának kiemelkedő toborzási specialistája.

Feladatok és felelősség:

  • Különböző osztályokkal való kapcsolattartás, pozíciókkal kapcsolatos elvárások és toborzási igények felmérése.
  • A toborzás-kiválasztás folyamatának fejlesztése a közösségi médián keresztül, építve és fenntartva a potenciális jelöltek volumenét.
  • Kiemelkedő IT szakértők, főleg fejlesztők felkutatása és megkeresése.
  • Külsős és belsős hirdetések feladása, önéletrajz szűrés, interjúk szervezése, ajánlatok elkészítése.
  • Riportálás a vezetőség felé.
  • Fejvadászokkal való kapcsolattartás.
  • Szakmai konferenciákon és rendezvényeken való részvétel.
  • Kapcsolati hálózat építése a vállalat saját arculatának megfelelően.
  • A munkáltatói márka képviselete és fejlesztése.
  • Létszámnövekedés projectben való részvétel.

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes jövedelem.
  • Kihívást jelentő munkakör.
  • Konferenciákon való részvétel lehetősége.
  • Szakmai és nyelvi fejlődés lehetősége.
  • Vállalati és csapatépítő rendezvények.
  • Támogató és dinamikus légkör.
Elvárások:

  • Minimum 2-3 év toborzás-kiválasztás/fejvadászat terén szerzett tapasztalat.
  • IT szektorban való jártasság.
  • Magas szintű kommunikációs képesség mind szóban és írásban.
  • Részletekre való odafigyelés.
  • Önálló munkavégzés.
  • Folyékony angol nyelvtudás.
  • Rugalmas és nyitott személyiség.
  • Proaktivitás.

Akik a jelentkezésedet várják
Állásajánlat megosztása

Docler Holding Hungary

A fenti pozícióra az alábbi rövid űrlap kitöltésével, valamint önéletrajzod feltöltésével tudsz jelentkezni. Kérjük, hogy adataidat és elérhetőségeidet pontosan add meg, hogy minél gyorsabban felvehessük veled a kapcsolatot. A feltöltött dokumentumokat Microsoft Word (doc és docx) valamint PDF formátumban tudjuk fogadni. Jelentkezésedet köszönjük!

Személyes adatok

* Név:
* Telefonszám:
* Email cím:

Magyar nyelvű dokumentumok

* Önéletrajz:
Motivációs levél:
Ajánlólevél:
Referencia munka:
Portfólió:

Angol nyelvű dokumentumok

Portfólió:
Kérjük a *-gal jelölt mezőket feltétlenül töltsd ki!
Kattints az alábbi gombra ha végeztél:

Köszönjük!
Docler Holding HR Osztály
Telefon: +36-1-432-30-20 Email: hr@doclerholding.hu
Magyar