FŐOLDAL
RÓLUNK ESEMÉNYEK KARRIER FELELŐSSÉG HÍREK

Profi rendszergazdához méltó kihívást keresel? Dolgozz egy stabil, folyamatosan fejlődő és bővülő vállalatnál! Mi, a Doclernél 2001 óta azon dolgozunk, hogy a világ első számú, leglátogatottabb livestreaming oldalát tovább fejlesszük, modernizáljuk. Az elmúlt 15 évben cégünk létszáma jelentősen megnőtt, mára közel 1000 fővel, 3 kontinensen dolgozunk, luxemburgi központtal, és irodákkal Budapesten, Hong Kongban, valamint Amszterdamban. Csatlakozz csapatunkhoz!

Feladatok és felelősség:

  • Számítógép felhasználók napi problémáinak megoldása
  • Windows Server rendszermérnöki üzemeltetési feladatok ellátása hoszting ügyfelek részére
  • Active Directory adminisztrálása, üzemeltetése
  • Új munkaállomások és egyéb hardver eszközök üzembe helyezése, beállításainak elvégzése
  • Szoftverkarbantartás Microsoft környezetben
  • Windows virtualizációs platform üzemeltetése
  • SharePoint, valamint Exchange Server adminisztrálása

Amit ajánlunk:

  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Lehetőség komplex ötleteid megvalósítására
  • Modern Irodai környezet, korszerű munkaállomások
  • Sportolási és rekreációs lehetőségek házon belül: csocsó, ping-pong, foci, darts
  • Stabil háttérrel rendelkező vállalat, hosszú távú munkalehetőség
Elvárások:

  • Ms Windows 2008 Server, Active Directory ismerete
  • Ms Windows munkaállomás XP, Windows 7 operációs rendszerek alapos ismerte
  • 1-3 év releváns on site üzemeltetési tapasztalat
  • MS irodai szoftverek magas szintű ismerte (MS Office)
  • Erős felhasználó támogatás képessége
  • Magabiztos hardware ismeret
  • Nyomtató beállítások ismerete
  • Közép szintű hálózati ismeretek (LAN)
  • Minimum középfokú aktív Angol nyelvtudás szóban és írásban

Előnyt jelent:

  • SharePoint Server ismerete
  • Exchange Serverüzemeltetési ismeret
  • System Management Service ismeret
  • Configuration Manager ismerete
  • 50 főnél nagyobb szervezetben szerzett rendszergazdai tapasztalat
  • Nyitott, rugalmas gondolkodásmód

Akik a jelentkezésedet várják
Állásajánlat megosztása

Docler Holding Hungary

A fenti pozícióra az alábbi rövid űrlap kitöltésével, valamint önéletrajzod feltöltésével tudsz jelentkezni. Kérjük, hogy adataidat és elérhetőségeidet pontosan add meg, hogy minél gyorsabban felvehessük veled a kapcsolatot. A feltöltött dokumentumokat Microsoft Word (doc és docx) valamint PDF formátumban tudjuk fogadni. Jelentkezésedet köszönjük!

Személyes adatok

* Név:
* Telefonszám:
* Email cím:

Magyar nyelvű dokumentumok

Önéletrajz:
Motivációs levél:
Ajánlólevél:
Referencia munka:
Portfólió:

Angol nyelvű dokumentumok

* Önéletrajz:
Portfólió:
Kérjük a *-gal jelölt mezőket feltétlenül töltsd ki!
Kattints az alábbi gombra ha végeztél:

Köszönjük!
Docler Holding HR Osztály
Telefon: +36-1-432-30-20 Email: hr@doclerholding.hu
Magyar