FŐOLDAL
RÓLUNK ESEMÉNYEK KARRIER FELELŐSSÉG HÍREK
OpenStack Cloud Engineer< Vissza az állásajánlatokhoz

Cégcsoportunk, a közel 800 főt foglalkoztató Docler Holding meghatározó szereplője a hazai és nemzetközi IT szférának; fő tevékenységünk elsősorban weboldalak fejlesztése és üzemeltetése. Dinamikus fejlődésünknek köszönhetően munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok és felelősség:

  • • Együttműködés a DevOps csapattal : részvétel éles/teszt/fejlesztői környezetek kialakításában;
  • • Új, belső OpenStack környezetek megtervezése, kialakítása és üzemeltetése, külső szolgáltatók integrálása a rendszerbe;
  • • Üzemeltetési folyamatok automatizálása;

Amit ajánlunk:

  • • Folyamatos fejlődési lehetőség, korszerű géppark kutatás-fejlesztési célokra;
  • • Nemzetközi csapat;
  • • Lehetőség komplex ötleteid megvalósítására;
  • • Modern irodai környezet, korszerű munkaállomások;
  • • Sportolási és rekreációs lehetőségek házon belül: csocsó, ping-pong, foci, darts;
  • • Stabil háttérrel rendelkező vállalat, hosszú távú munkalehetőség;
  • • Részvétel nemzetközi, közösségi projektek fejlesztésében (főként OpenStack és szolgáltatásai);
  • • Versenyképes juttatási csomag;
Elvárások:

  • • Linux rendszerek (elsősorban Debian GNU/Linux és Ubuntu GNU/Linux) készségszintű ismerete;
  • • Informatikai rendszerek üzemeltetésében szerzett, minimum 2 éves tapasztalat;
  • • Erős hálózati ismeretek;
  • • OpenStack és CEPH üzemeltetési tapasztalat;
  • • Virtualizációs megoldások ismerete (XEN / KVM + LXC);
  • • Angol nyelvismeret (szakmai dokumentációk megértése/ kommunikáció külföldi munkatársakkal irásban és szóban);
  • • Kimagasló problémamegoldó képesség;
  • • Pontos, precíz munkavégzés;
  • • Dokumentáció írására és karbantartására való hajlandóság;
  • • Nyitottság új technológiák, rendszerek megismerésére;
  • • Problémák komplex kezelésének képessége;
  • • Scriptnyelvek ismerete (főként python);
  • • Verziókezelő rendszerek ismerete (főként git);
  • • DevOps eszközök ismerete (főként ansible);

Előnyt jelent:

  • • SQL ismeret;
  • • HA megoldások ismerete;
  • • DevOps munkakörben szerzett tapasztalat;

Akik a jelentkezésedet várják
Állásajánlat megosztása

Docler Holding Hungary

Jelentkezz "OpenStack Cloud Engineer" állásunkra!

A fenti pozícióra az alábbi rövid űrlap kitöltésével, valamint önéletrajzod feltöltésével tudsz jelentkezni. Kérjük, hogy adataidat és elérhetőségeidet pontosan add meg, hogy minél gyorsabban felvehessük veled a kapcsolatot. A feltöltött dokumentumokat Microsoft Word (doc és docx) valamint PDF formátumban tudjuk fogadni. Jelentkezésedet köszönjük!

Személyes adatok

* Név:
* Telefonszám:
* Email cím:

Magyar nyelvű dokumentumok

* Önéletrajz:
Motivációs levél:
Ajánlólevél:
Referencia munka:
Portfólió:

Angol nyelvű dokumentumok

Portfólió:
Kérjük a *-gal jelölt mezőket feltétlenül töltsd ki!
Kattints az alábbi gombra ha végeztél:

Köszönjük!
Docler Holding HR Osztály
Telefon: +36-1-432-30-20 Email: hr@doclerholding.hu
Magyar