FŐOLDAL
RÓLUNK ESEMÉNYEK KARRIER FELELŐSSÉG HÍREK
Linux rendszergazda Budapest (Hosting) < Vissza az állásajánlatokhoz

A magyar tulajdonban lévő Docler Holding cégcsoport egyedülállóan izgalmas webes szolgáltatások fejlesztésével és üzemeltetésével foglalkozik. A cégcsoportunkhoz tartozó DoclerNet Hosting Kft. az alábbi pozícióba keres új munkatársat:

Feladatok és felelősség:

  • Adatbázis és Webszerverek üzemeltetése
  • DNS, Mail szerverek üzemeltetése
  • Szervergépek összeállítása és installálása
  • A fizikai és virtualizált szerverek működésének biztosítása
  • Mentések, jogosultságok kezelése
  • Különböző projektekben való aktív részvétel
  • Rendszer optimalizációk végrehajtása
  • Ügyeleti beosztásban történő felügyelet biztosítása

Amit ajánlunk:

  • Gyönyörű zöld övezeti, barátságos irodát, ahová ha sportos vagy nyugodtan hozhatod a bringádat, ha lustább, akkor a kocsidat. :)A parkolásért szerencsére még fizetned sem kell.
  • Folyamatos fejlődési lehetőséget, amihez biztosítjuk a keretet, a döntés a tiéd, hogy még milyen informatikai területeken lennél guru.
  • Rugalmasságot, amit mi is nagyon szeretünk.
  • Igazi szakmai kihívásokat, amihez csak a tudásodat kell hoznod.
  • És még fizetünk is!:)
Elvárások:

  • Érts a Linuxhoz és ezzel bűvölj el minket.
  • Tudj csapatjátékos lenni és legyenek ötleteid, amitől elámulunk.
  • Szeresd a kihívásokat és ne érezd úgy, hogy a szakmai pályád le is zárult, ha egy valamit megértettél a világból.
  • Légy kitartó a munkádban!
  • Legalább 2-3 éves Linux adminisztrációs ismeretek
  • Third level support
  • Nagyfokú önállóság, rendszerszemlélet
  • HA technológiák ismerete
  • Monitorozó rendszerek ismerete
  • Alapos hálózatkezelés ismeretek
  • MySQL üzemeltetési szintű ismerete
  • Pontos, precíz, megbízható munkavégzés
  • Rendszerszintű gondolkodás
  • Jó kommunikációs készség
  • Szakmai angol nyelvismeret, írásban, olvasásban
  • Ügyfél-centrikus szemlélet

Előnyt jelent:

  • cPanel üzemeltetési ismeretek
  • Nginx üzemeltetési ismeretek
  • Nyitott, rugalmas gondolkodásmód
  • Komplex, nagy látogatottságú/nagy terhelésű site-ok üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • PHP, Python nyelv ismerete

Akik a jelentkezésedet várják
Állásajánlat megosztása

DoclerNet Hosting

Jelentkezz "Linux rendszergazda Budapest (Hosting) " állásunkra!

A fenti pozícióra az alábbi rövid űrlap kitöltésével, valamint önéletrajzod feltöltésével tudsz jelentkezni. Kérjük, hogy adataidat és elérhetőségeidet pontosan add meg, hogy minél gyorsabban felvehessük veled a kapcsolatot. A feltöltött dokumentumokat Microsoft Word (doc és docx) valamint PDF formátumban tudjuk fogadni. Jelentkezésedet köszönjük!

Személyes adatok

* Név:
* Telefonszám:
* Email cím:

Magyar nyelvű dokumentumok

* Önéletrajz:
* Motivációs levél:
Ajánlólevél:
Referencia munka:
Portfólió:

Angol nyelvű dokumentumok

Motivációs levél:
Portfólió:
Kérjük a *-gal jelölt mezőket feltétlenül töltsd ki!
Kattints az alábbi gombra ha végeztél:

Köszönjük!
Docler Holding HR Osztály
Telefon: +36-1-432-30-20 Email: hr@doclerholding.hu
Magyar