FŐOLDAL
RÓLUNK ESEMÉNYEK KARRIER FELELŐSSÉG HÍREK

A Docler cégcsoport feltörekvő magyarországi szolgáltató központja folyamatosan bővülő fejlesztői csapatába tapasztalt kollégákat keres C++ fejlesztő pozícióba. Fejlesztői csapatunk a legújabb technológiákkal dolgozik, projektjeink pedig extrém kihívást és bizonyítási lehetőséget biztosítanak a legjobb szakemberek számára.

Feladatok és felelősség:

  • Részvétel egy komplex architektúrájú rendszer fejlesztésében;
  • Modern streaming technológiák, nagy terhelésű rendszerek fejlesztése;
  • Rendszer tervezés;
  • Technológiai kutatásban való részvétel.

Amit ajánlunk:

  • Innovatív megoldások, új technikák elsajátítása;
  • Modern és inspiráló irodai környezet;
  • Korszerű munkaállomások;
  • Támogató szervezeti kultúra, fiatalos légkör;
  • Sportolási és rekreációs lehetőségek házon belül: csocsó, ping-pong, foci, darts;
  • Ingyenes parkolási lehetőség;
  • Stabil háttérrel rendelkező cégcsoport.
Elvárások:

  • Szakmai elhivatottság;
  • C++ nyelv magas szintű ismerete és legalább 1 éves fejlesztői tapasztalat C++ alkalmazások fejlesztése terén;
  • Szakirányú felsőfokú végzettség (programozás, informatika, matematika) vagy releváns szakmai tapasztalat;
  • Objektum orientált szemlélet és tervezési készség;
  • Valamilyen verziókövető rendszer ismerete (Git, Mercurial, SVN);
  • Angol nyelvű dokumentációk megértése;
  • Szakmai igényesség;
  • Csapatjátékos hozzáállás.

Előnyt jelent:

  • Scrum, vagy más agilis fejlesztési módszertan ismerete;
  • Git tapasztalat;
  • Visual Studio 2015 ismerete;
  • UML ismerete és készségszintű használata;
  • Qt keretrendszer ismerete;
  • Multiplatform fejlesztésben szerzett tapasztalat;
  • Multithread fejlesztésben szerzett tapasztalat
  • Mac OS fejlesztési ismeretek;
  • Native mobilalkalmazás fejlesztési ismeretek.

Akik a jelentkezésedet várják
Állásajánlat megosztása

Docler SSC

A fenti pozícióra az alábbi rövid űrlap kitöltésével, valamint önéletrajzod feltöltésével tudsz jelentkezni. Kérjük, hogy adataidat és elérhetőségeidet pontosan add meg, hogy minél gyorsabban felvehessük veled a kapcsolatot. A feltöltött dokumentumokat Microsoft Word (doc és docx) valamint PDF formátumban tudjuk fogadni. Jelentkezésedet köszönjük!

Személyes adatok

* Név:
* Telefonszám:
* Email cím:

Magyar nyelvű dokumentumok

Önéletrajz:
Motivációs levél:
Ajánlólevél:
Referencia munka:
Portfólió:

Angol nyelvű dokumentumok

* Önéletrajz:
Portfólió:
Kérjük a *-gal jelölt mezőket feltétlenül töltsd ki!
Kattints az alábbi gombra ha végeztél:

Köszönjük!
Docler Holding HR Osztály
Telefon: +36-1-432-30-20 Email: hr@doclerholding.hu
Magyar