FŐOLDAL
RÓLUNK ESEMÉNYEK KARRIER FELELŐSSÉG HÍREK

A Docler cégcsoport feltörekvő magyarországi szolgáltató központja folyamatosan bővülő fejlesztői csapatába tapasztalt kollégákat keres QA Engineer pozícióba. Csapatunk a legújabb technológiákkal dolgozik, projektjeink pedig extrém kihívást és bizonyítási lehetőséget biztosítanak a legjobb szakemberek számára.

Feladatok és felelősség:

  • Szolgáltatáshoz tartozó teljes tesztelői folyamat véghezvitele;
  • Fejlesztői csapat támogatása probléma nyomon követésében és megoldásában;
  • Részvétel az elvárások és az előírások meghatározásában;
  • A tesztelés során felmerülő problémák nyomon követése, dokumentálása és megoldása;
  • Automatizált tesztelői eszközök fejlesztése, futtatása;
  • A szolgáltatás problémáinak követése, riportálása, dokumentálása;
  • Együttműködés a fejlesztőkkel.

Amit ajánlunk:

  • Korszerű fejlesztési metódusok használata (Agile, SCRUM, Kanban);
  • Folyamatos fejlődési lehetőség aktív szakmai támogatással;
  • Kiemelkedő juttatás, szakmai tudásszint függvényében;
  • Szakmai és nyelvi fejlődési lehetőség;
  • 1500 EUR értékig biztosítja a cég a hazai, illetve külföldi konferenciákon való részételt teljesítmény alapján;
  • Ingyenes, őrzött parkoló, kerékpár tároló, zuhanyzó, sportolási lehetőség, biliárd, csocsó;
  • Inspiráló, támogató szakmai környezet, alkotói légkör.
Elvárások:

  • MSC/BSC számítástechnikai diploma vagy ezzel megegyező tapasztalat;
  • 2-5 év tapasztalat Software QA-ban;
  • Teszt eszközök, módszerek és folyamatok széleskörű ismerete;
  • Funkcionális és nem funkcionális tesztelő technikák ismerete;
  • Erős technikai beállítottság, web vagy mobil applikációs ismeretek;
  • Precíz dokumentációs készség;
  • Hatékony problémamegoldás és fejlesztési javaslatok;
  • Hatékony, önálló és precíz mukavégzés;
  • Analitikus gondolkodásmód;
  • Csapatjátékos szemléletmód;
  • Tanulási hajlandóság;
  • JIRA és Confluence ismerete;
  • Agilis módszertan széleskörű ismerete;
  • Erős társalgási szintű (B2) angol nyelvtudás.

Előnyt jelent:

  • Szoftver tesztelői oklevél;
  • Java és PHP programozói nyelv ismerete;
  • Magas rendelkezésre állású szoftverek tesztelésében szerzett tapasztalat.

Akik a jelentkezésedet várják
Állásajánlat megosztása

Docler Holding Hungary

A fenti pozícióra az alábbi rövid űrlap kitöltésével, valamint önéletrajzod feltöltésével tudsz jelentkezni. Kérjük, hogy adataidat és elérhetőségeidet pontosan add meg, hogy minél gyorsabban felvehessük veled a kapcsolatot. A feltöltött dokumentumokat Microsoft Word (doc és docx) valamint PDF formátumban tudjuk fogadni. Jelentkezésedet köszönjük!

Személyes adatok

* Név:
* Telefonszám:
* Email cím:

Magyar nyelvű dokumentumok

Önéletrajz:
Motivációs levél:
Ajánlólevél:
Referencia munka:
Portfólió:

Angol nyelvű dokumentumok

* Önéletrajz:
Portfólió:
Kérjük a *-gal jelölt mezőket feltétlenül töltsd ki!
Kattints az alábbi gombra ha végeztél:

Köszönjük!
Docler Holding HR Osztály
Telefon: +36-1-432-30-20 Email: hr@doclerholding.hu
Magyar