FŐOLDAL
RÓLUNK ESEMÉNYEK KARRIER FELELŐSSÉG HÍREK
Java webalkalmazás fejlesztő< Vissza az állásajánlatokhoz

Jelentkezz Te is a NetLockhoz! A NetLock Kft. termékei és szolgáltatásai lehetővé teszik, hogyelektronikusan is hitelesek és biztonságosak legyenek a vállalatok és intézmények mindennapi üzletifolyamatai. Minősített hitelesítés-, időbélyegzés- és archiválás-szolgáltató, PKI tanácsadó és PKI rendszerintegrátor vállalatként a hazai elektronikus üzleti megoldások meghatározó technológiai és jogi szakértője, szállítója. Ha úgy érzed, hogy szeretnél egy családias cég részeként, folyamatos és változatos saját projekteken dolgozni, akkor Rád van szükségünk!

Feladatok és felelősség:

  • Java alapú üzleti szoftverek fejlesztése csapatban (önálló munkavégzés)
  • Alkalmazások fejlesztő oldali tesztelése és automata tesztek írása
  • Folyamatos tájékoztatás a feladatok állapotáról
  • Csapatmunkában való aktív részvétel
  • Közös munka a termékmenedzserekkel és a tesztelőkkel

Amit ajánlunk:

  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Érdekes, változatos, szakmai kihívásokkal teli munkák
  • Folyamatos fejlődési lehetőség aktív szakmai támogatással
  • Részvétel magas rendelkezésre állású rendszerek fejlesztésében
  • Versenyképes jövedelem
  • Ingyenes, őrzött parkoló, kerékpár tároló, zuhanyzó, sportolási lehetőség, biliárd, csocsó
  • Rendszeres céges rendezvények
  • Stabilitás, korszerű munkahely, rugalmas munkaidő
Elvárások:

  • 2+ év Java fejlesztői tapasztalat éles munkakörnyezetben
  • Webes technológiák (REST, HTML5, CSS3, JavaScript) ismerete
  • SQL nyelv ismerete
  • Maven, Git, SVN ismerete
  • Alkalmazásszerverek működésének ismerete
  • Jól strukturált, igényes kód írása és annak tesztelése
  • Képesség a szisztematikus munkavégzésre mind csapatban, mind önállóan
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Kreatív gondolkodásmód
  • Nyitottság és folyamatos fejlődés
  • Eredményorientáltság
  • Belső motiváció
  • Angol szakmai dokumentációk olvasása

Előnyt jelent:

  • Agilis módszerekkel szerzett tapasztalat
  • Java EE ismeret
  • WildFly/JBoss alkalmazásszerverek ismerete
  • MySQL és PostgreSQL adatbázisok ismerete
  • Automatizált tesztelés ismeretek
  • Continuous Integration és Continuous Delivery megoldások ismerete

Akik a jelentkezésedet várják
Állásajánlat megosztása

NetLock

Jelentkezz "Java webalkalmazás fejlesztő" állásunkra!

A fenti pozícióra az alábbi rövid űrlap kitöltésével, valamint önéletrajzod feltöltésével tudsz jelentkezni. Kérjük, hogy adataidat és elérhetőségeidet pontosan add meg, hogy minél gyorsabban felvehessük veled a kapcsolatot. A feltöltött dokumentumokat Microsoft Word (doc és docx) valamint PDF formátumban tudjuk fogadni. Jelentkezésedet köszönjük!

Személyes adatok

* Név:
* Telefonszám:
* Email cím:

Magyar nyelvű dokumentumok

* Önéletrajz:
Motivációs levél:
Ajánlólevél:
Referencia munka:
Portfólió:

Angol nyelvű dokumentumok

Önéletrajz:
Portfólió:
Kérjük a *-gal jelölt mezőket feltétlenül töltsd ki!
Kattints az alábbi gombra ha végeztél:

Köszönjük!
Docler Holding HR Osztály
Telefon: +36-1-432-30-20 Email: hr@doclerholding.hu
Magyar