FŐOLDAL
RÓLUNK ESEMÉNYEK KARRIER FELELŐSSÉG HÍREK
Szoftver Tesztelő (3 műszakban)< Vissza az állásajánlatokhoz

A Docler cégcsoport feltörekvő magyarországi szolgáltató központja folyamatosan bővülő fejlesztői csapatába tapasztalt kollégákat keres az alábbi pozícióba. Fejlesztői csapatunk a legújabb technológiákkal dolgozik, projektjeink pedig extrém kihívást és bizonyítási lehetőséget biztosítanak a legjobb szakemberek számára.

Feladatok és felelősség:

  • Szolgáltatáshoz tartozó teljes tesztelői folyamat véghezvitele;
  • Fejlesztői csapat támogatása probléma nyomon követésében és megoldásában;
  • Részvétel az elvárások és az előírások meghatározásában;
  • A tesztelés során felmerülő problémák nyomon követése, dokumentálása és megoldása;
  • A szolgáltatás gyengeségeinek követése, riportálása, dokumentálása;
  • Tesztelői folyamatok kialakításában való részvétel;
  • Együttműködés a fejlesztőkkel.

Amit ajánlunk:

  • Határozatlan idejű jogviszony váltott műszakban;
  • Versenyképes jövedelem;
  • Kihívást jelentő munkakör;
  • Szakmai és nyelvi fejlődési lehetőség;
  • Céges és csapatépítő rendezvényeken való részvétel;
  • Támogató, dinamikus légkör.
Elvárások:

  • MSC/BSC számítástechnikai diploma vagy ezzel megegyező tapasztalat;
  • 1-2 év tapasztalat Software QA-ban;
  • Teszt eszközök, módszerek széleskörű ismerete;
  • Funkcionális és strukturális tesztelő technikák ismerete;
  • Erős technikai beállítottság;
  • Precíz dokumentáció elkészítésére való készség;
  • Hatékony problémamegoldás és fejlesztési javaslatok;
  • Hatékony munkavégzés minimális felülvizsgálat mellett;
  • Analitikus gondolkodásmód;
  • Csapatjátékos szemléletmód;
  • Tanulási hajlandóság;
  • JIRA és Confluence ismerete;
  • Technológiai fejlődés nyomon követése és javaslata vállalaton belül;
  • Agilis módszertan széleskörű ismerete;
  • Minimum középfokú angol nyelvtudás.
  • Műszakban történő munkavégzés.

Előnyt jelent:

  • Szoftver tesztelői oklevél (elsősorban ISTQB);
  • Tapasztalat automatizált tesztelésben (Selenium, Java);
  • Web fejlesztésben szerzett tapasztalat (PHP).

Akik a jelentkezésedet várják
Állásajánlat megosztása

Docler SSC

Jelentkezz "Szoftver Tesztelő (3 műszakban)" állásunkra!

A fenti pozícióra az alábbi rövid űrlap kitöltésével, valamint önéletrajzod feltöltésével tudsz jelentkezni. Kérjük, hogy adataidat és elérhetőségeidet pontosan add meg, hogy minél gyorsabban felvehessük veled a kapcsolatot. A feltöltött dokumentumokat Microsoft Word (doc és docx) valamint PDF formátumban tudjuk fogadni. Jelentkezésedet köszönjük!

Személyes adatok

* Név:
* Telefonszám:
* Email cím:

Magyar nyelvű dokumentumok

* Önéletrajz:
Motivációs levél:
Ajánlólevél:
Referencia munka:
Portfólió:

Angol nyelvű dokumentumok

Portfólió:
Kérjük a *-gal jelölt mezőket feltétlenül töltsd ki!
Kattints az alábbi gombra ha végeztél:

Köszönjük!
Docler Holding HR Osztály
Telefon: +36-1-432-30-20 Email: hr@doclerholding.hu
Magyar