FŐOLDAL
RÓLUNK ESEMÉNYEK KARRIER FELELŐSSÉG HÍREK
C# desktop kliens fejlesztő< Vissza az állásajánlatokhoz

Dolgozz egy stabil, folyamatosan fejlődő és bővülő vállalatnál! Mi, a Doclernél 2001 óta azon dolgozunk, hogy a világ első számú, leglátogatottabb livestreaming oldalát tovább fejlesszük, modernizáljuk. Az elmúlt 15 évben cégünk létszáma jelentősen megnőtt, mára közel 1000 fővel, 3 kontinensen dolgozunk, luxemburgi központtal, és irodákkal Budapesten, Hong Kongban, valamint Amszterdamban. 35 millió látogató napi szinten, 200 fejlesztő 3 kontinensen, több ezer saját szerver – ezek a kihívások mind Rád várnak! Ha úgy érzed, hogy szeretnél egy családias multinacionális cég részeként, folyamatos és változatos saját projekteken dolgozni, akkor Rád van szükségünk!

Feladatok és felelősség:

  • Belső használatú adminisztratív rendszerek kliens oldali fejlesztése
  • Hálózati kommunikációs technológiák fejlesztése / tervezése
  • Felhasználói felület tervezése
  • Biztonsági funkciók implementálása
  • Fejlesztéshez kapcsolódó dokumentáció és egyéb adminisztratív feladatok elvégzése
  • Közös munka back-end fejlesztőkkel

Amit ajánlunk:

  • Részvétel magas rendelkezésre állású rendszerek fejlesztésében
  • Korszerű fejlesztési metódusok használata (Agile, SCRUM, Kanban)
  • Folyamatos fejlődési lehetőség aktív szakmai támogatással
  • 1500 EUR értékig biztosítja a cég a hazai, illetve külföldi konferenciákon való részételt teljesítmény alapján
  • Ingyenes, őrzött parkoló, kerékpár tároló, zuhanyzó, sportolási lehetőség, biliárd, csocsó
  • Inspiráló szakmai környezet, alkotói légkör
  • Rendszeres céges rendezvények: közös BBQ, jó hangulatú csapatépítők
  • Céges reggeli
Elvárások:

  • Legalább 2 éves tapasztalat C# / .NET fejlesztés területén
  • A következő technológiák ismerete: WinForms, WPF, XAML, MVVM, JSON, XML, Nuget, Automapper, Multithreading
  • Unit tesztelésben szerzett gyakorlat
  • SVN és GIT verziókezelők használata
  • Visual Studio 2013+ ismerete

Előnyt jelent:

  • Design Patterns gyakorlati használata
  • Scrum ismerete
  • Jira, Stash, Baboo használatában szerzett gyakorlat
  • Hálózati programozásban szerzett tapasztalat
  • Xamarin ismerete

Akik a jelentkezésedet várják
Állásajánlat megosztása

Docler Holding Hungary

Jelentkezz "C# desktop kliens fejlesztő" állásunkra!

A fenti pozícióra az alábbi rövid űrlap kitöltésével, valamint önéletrajzod feltöltésével tudsz jelentkezni. Kérjük, hogy adataidat és elérhetőségeidet pontosan add meg, hogy minél gyorsabban felvehessük veled a kapcsolatot. A feltöltött dokumentumokat Microsoft Word (doc és docx) valamint PDF formátumban tudjuk fogadni. Jelentkezésedet köszönjük!

Személyes adatok

* Név:
* Telefonszám:
* Email cím:

Magyar nyelvű dokumentumok

* Önéletrajz:
Motivációs levél:
Ajánlólevél:
Referencia munka:
Portfólió:

Angol nyelvű dokumentumok

Önéletrajz:
Portfólió:
Kérjük a *-gal jelölt mezőket feltétlenül töltsd ki!
Kattints az alábbi gombra ha végeztél:

Köszönjük!
Docler Holding HR Osztály
Telefon: +36-1-432-30-20 Email: hr@doclerholding.hu
Magyar