FŐOLDAL
RÓLUNK ESEMÉNYEK KARRIER FELELŐSSÉG HÍREK
Senior developer - machine vision< Vissza az állásajánlatokhoz

Zinemath Zrt develops the zLense virtual reality (VR) and augmented reality (AR) platform, which is the first depth mapping camera in the world. It is a unique digital lens add-on to professional broadcast and film cameras that enable producers and filmmakers to utilise VR and AR effects in real time and recorded TV and video productions. Our products drastically reduce the cost of virtual productions, and offer creative possibilities not available in other virtual production systems.

Feladatok és felelősség:

  • Development of image processing, shape reconstruction algorithm

Amit ajánlunk:

  • Real start-up atmosphere coupled with the highest possible level of professionalism;
  • Excellent career opportunity;
  • Very friendly and inspiring environment.
Elvárások:

  • Algorithmic thinking
  • Knowledge of the art image processing, shape reconstruction algorithm
  • Knowledge of C++
  • Knowledge of related and relevant open source methodologies
  • Technical interest
  • Logical thinking, suitability, self-determination
  • High level Englilsh knowledge, understanding of professional documentations and articles

Előnyt jelent:

  • Knowledge of point clouds handing
  • PhD
  • Publication activity

Akik a jelentkezésedet várják
Állásajánlat megosztása

Zinemath

Jelentkezz "Senior developer - machine vision" állásunkra!

A fenti pozícióra az alábbi rövid űrlap kitöltésével, valamint önéletrajzod feltöltésével tudsz jelentkezni. Kérjük, hogy adataidat és elérhetőségeidet pontosan add meg, hogy minél gyorsabban felvehessük veled a kapcsolatot. A feltöltött dokumentumokat Microsoft Word (doc és docx) valamint PDF formátumban tudjuk fogadni. Jelentkezésedet köszönjük!

Személyes adatok

* Név:
* Telefonszám:
* Email cím:

Magyar nyelvű dokumentumok

* Önéletrajz:
* Motivációs levél:
Ajánlólevél:
Referencia munka:
Portfólió:

Angol nyelvű dokumentumok

Portfólió:
Kérjük a *-gal jelölt mezőket feltétlenül töltsd ki!
Kattints az alábbi gombra ha végeztél:

Köszönjük!
Docler Holding HR Osztály
Telefon: +36-1-432-30-20 Email: hr@doclerholding.hu
Magyar