FŐOLDAL
RÓLUNK ESEMÉNYEK KARRIER FELELŐSSÉG HÍREK

Dolgozz egy stabil, folyamatosan fejlődő és bővülő vállalatnál! Mi, a Doclernél 2001 óta azon dolgozunk, hogy a világ első számú, leglátogatottabb livestreaming oldalát tovább fejlesszük, modernizáljuk. Az elmúlt 15 évben cégünk létszáma jelentősen megnőtt, mára közel 1000 fővel, 3 kontinensen dolgozunk, luxemburgi központtal, és irodákkal Budapesten, Hong Kongban, valamint Amszterdamban. 35 millió látogató napi szinten, 200 fejlesztő 3 kontinensen, több ezer saját szerver – ezek a kihívások mind Rád várnak! Ha úgy érzed, hogy szeretnél egy családias multinacionális cég részeként, folyamatos és változatos saját projekteken dolgozni, akkor Rád van szükségünk! Munkavégzés helye: Budapest.

Feladatok és felelősség:

  • Új funkciók és projektek tervezése, fejlesztése meglévők továbbfejlesztése
  • A Holding csoport háttérrendszereinek fejlesztése
  • Komplex, több rendszeren átívelő feladatok tervezése és implementálása
  • Belső fejlesztésű automata és manuális kockázatelemző szoftver fejlesztése
  • Refaktorálás
  • Új technológiák tesztelése, bevezetése
  • Fejlesztéshez kapcsolódó dokumentáció és egyéb adminisztratív feladatok elvégzése

Amit ajánlunk:

  • Részvétel magas rendelkezésre állású rendszerek fejlesztésében
  • Korszerű fejlesztési metódusok használata (Agile, SCRUM, Kanban)
  • Folyamatos fejlődési lehetőség aktív szakmai támogatással
  • Kiemelkedő juttatás, szakmai tudásszint függvényében akár nettó 600.000-1.000.000 Ft kereseti lehetőség
  • 1500 EUR értékig biztosítja a cég a hazai, illetve külföldi PHP / Web konferenciákon való részételt teljesítmény alapján
  • Ingyenes, őrzött parkoló, kerékpár tároló, zuhanyzó, sportolási lehetőség, biliárd, csocsó
  • Inspiráló szakmai környezet, alkotói légkör
  • Rendszeres céges rendezvények: közös BBQ, jó hangulatú csapatépítők
  • Céges reggeli
Elvárások:

  • PHP és MySQL magas szintű ismerete
  • Tapasztalat valamelyik korszerű PHP alapú keretrendszer használatában
  • Verziókezelő rendszerek ismeretek
  • Linux ismeretek
  • Objektum orientált programozásban és tervezésben szerzett gyakorlat, tervezési minták átfogó ismerete és gyakorlati alkalmazása
  • Tapasztalat újrafelhasználható kód fejlesztésében
  • Középfokú angol nyelvtudás - első sorban írás-olvasás szinten
  • Folyamatos önképzés

Előnyt jelent:

  • Tapasztalat komplex szoftverrendszerek tervezésében és kivitelezésében, ill. nagy terhelésű oldalak fejlesztésében
  • Jártasság kliens oldali technológiában pl. javascript
  • Gyakorlat unit tesztelésben
  • Agilis szoftverfejlesztésben szerzett tapasztalat
  • A következők ismerete: Redis, Laravel, Doctrine, ELK Stack, MongoDB, Amfphp, Openfire

Akik a jelentkezésedet várják
Állásajánlat megosztása

Docler Holding Hungary

A fenti pozícióra az alábbi rövid űrlap kitöltésével, valamint önéletrajzod feltöltésével tudsz jelentkezni. Kérjük, hogy adataidat és elérhetőségeidet pontosan add meg, hogy minél gyorsabban felvehessük veled a kapcsolatot. A feltöltött dokumentumokat Microsoft Word (doc és docx) valamint PDF formátumban tudjuk fogadni. Jelentkezésedet köszönjük!

Személyes adatok

* Név:
* Telefonszám:
* Email cím:

Magyar nyelvű dokumentumok

* Önéletrajz:
Motivációs levél:
Ajánlólevél:
Referencia munka:
Portfólió:

Angol nyelvű dokumentumok

Portfólió:
Kérjük a *-gal jelölt mezőket feltétlenül töltsd ki!
Kattints az alábbi gombra ha végeztél:

Köszönjük!
Docler Holding HR Osztály
Telefon: +36-1-432-30-20 Email: hr@doclerholding.hu
Magyar