FŐOLDAL
RÓLUNK ESEMÉNYEK KARRIER FELELŐSSÉG HÍREK
Ügyfélszolgálati munkatárs (3 műszakos munkarendben)< Vissza az állásajánlatokhoz

Cégcsoportunk, a közel 700 főt foglalkoztató Docler Holding meghatározó szereplője a hazai és nemzetközi IT szférának; fő tevékenységünk elsősorban weboldalak fejlesztése és üzemeltetése. Dinamikus bővülésünknek köszönhetően jelenleg egy nemzetközi szállásfoglaló weboldalunkhoz kapcsolódó ügyfélszolgálati feladatok ellátására keresünk angolul felsőfokon beszélő munkatársakat az alábbi pozícióra:

Feladatok és felelősség:

  • Weboldalhoz kapcsolódó ügyfélszolgálati és helpdesk feladatok ellátása három műszakos, folyamatos munkarendben;
  • Szolgáltatások ellenőrzése, tesztelése;
  • Online kapcsolattartás és kommunikáció az ügyfelekkel;
  • Ügyfelek részéről felmerülő technikai problémák megoldása, segítségnyújtás;
  • Weboldallal kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása.

Amit ajánlunk:

  • 3 műszakos munkavégzés kiváló munkakörülmények között;
  • Sikerélmények az ügyfélproblémák megoldásán keresztül;
  • Versenyképes jövedelem;
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Kiváló munkahelyi légkör egy fiatal csapatban.
Elvárások:

  • Folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Közép vagy felsőfokú végzettség turizmus szakon, vagy ennek megfelelő utazásszervezői szakmai tapasztalat
  • Telefonos ügyfélkezelésben szerzett tapasztalat
  • Alapvető számítástechnikai ismeretek, aktív internet használat;
  • Kiváló problémamegoldó és kommunikációs képesség;
  • Ügyfélközpontú gondolkodás;
  • Nyitottság, rugalmasság;
  • Csapatszellem.

Akik a jelentkezésedet várják
Állásajánlat megosztása

Docler Holding Hungary

Jelentkezz "Ügyfélszolgálati munkatárs (3 műszakos munkarendben)" állásunkra!

A fenti pozícióra az alábbi rövid űrlap kitöltésével, valamint önéletrajzod feltöltésével tudsz jelentkezni. Kérjük, hogy adataidat és elérhetőségeidet pontosan add meg, hogy minél gyorsabban felvehessük veled a kapcsolatot. A feltöltött dokumentumokat Microsoft Word (doc és docx) valamint PDF formátumban tudjuk fogadni. Jelentkezésedet köszönjük!

Személyes adatok

* Név:
* Telefonszám:
* Email cím:

Magyar nyelvű dokumentumok

* Önéletrajz:
Motivációs levél:
Ajánlólevél:
Referencia munka:
Portfólió:

Angol nyelvű dokumentumok

Portfólió:
Kérjük a *-gal jelölt mezőket feltétlenül töltsd ki!
Kattints az alábbi gombra ha végeztél:

Köszönjük!
Docler Holding HR Osztály
Telefon: +36-1-432-30-20 Email: hr@doclerholding.hu
Magyar