MAIN
ABOUT US EVENTS CAREER CSR NEWS
BELSŐ TERMÉKTÁMOGATÓ MÉRNÖK< Back to job offers

A Docler cégcsoport tulajdonában álló NETLOCK Kft. az elektronikusan hitelesített üzleti megoldások vezető fejlesztője, szolgáltatója és integrátora Magyarországon. Minősített hitelesítés-, időbélyegzés- és archiválás-szolgáltató, PKI tanácsadó és PKI rendszerintegrátor vállalatként az elektronikus üzleti megoldások technológiai és jogi szakértője, szállítója munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Tasks and responsibility:

  • Elemzői szinten átlátja a belső rendszereket külön-külön és összefüggésében (Levelezés, dokumentumtár, feladatkövető, iktató, CRM, weboldal, SAP, stb.),
  • Feketeövesként ismeri a szoftvereket,
  • Tanácsadóként segíti a kollégákat, hogy a maximumot tudják kihozni az általuk használt szoftverekből,
  • Gyűjti, dokumentálja és terjeszti a használati "best practice"-eket,
  • Összegyűjti az igényeket, elemzi, és döntésre előkészíti, hogy érdemes-e, illetve hogy hogyan érdemes bevezetni őket,
  • Segíti az éves fejlesztési terv és költségvetés kialakítását a belső infrastruktúrát illetően,
  • Figyeli a frissítéseket, alternatív megoldásokat, optimalizációs lehetőségeket,
  • Egyeztet a fejlesztőkkel, üzemeltetőkkel az implementációs kérdésekben.

What we offer:

  • Kiváló, munkahelyi légkör,
  • Versenyképes juttatási csomag,
  • Stabil háttérrel rendelkező vállalat,
  • Dinamikusan fejlődő termékszegmens.
Expectations:

  • Felsőfokú műszaki és/vagy IT végzettség, vagy azzal egyenértékű szakmai tapasztalat,
  • Középfokú angol nyelvtudás,
  • Jó kommunikációs és kooperációs készség,
  • Önálló munkavégzés,
  • Nyitottság új technológiák oktatására és ismeretére.

Advantages:

  • Hasonló munkakörben szerzett 2-3 éves tapasztalat,
  • Rendszerüzemeltetői gyakorlat.

Who are waiting for your application

NetLock

Apply for the position "BELSŐ TERMÉKTÁMOGATÓ MÉRNÖK" advertised by us!

You can apply for the above position by filling the brief form below and uploading your CV. Please be specific in submitting your personal and contact data in order to get contacted as soon as possible. Please upload your documents in Microsoft Word (doc or docx) and/or in PDF format. Thank you for your application!

Personal Data

* Name:
* Phone number:
* Email address:

Hungarian Documents

* Curriculum Vitae:
Cover Letter:
Letter of Recommendation:
Reference works:
Portfolio:

English Documents

Portfolio:
Fields marked with * are mandatory.
Click the following button when finished:

Thank you!
Docler Holding HR Department
Telephone: +36-1-432-30-20 Email: hr@doclerholding.hu
English